Wróć do Polski z POWERem ! Kraków zachęca młodych ludzi do powrotu do kraju

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przygotował specjalną ofertę dla wszystkich przed trzydziestką, którzy wrócili niedawno z zagranicy. „Wróć z POWERem” – nowym projektem dla osób decydujących się wrócić do Polski.

Projekt, którego częścią są sesje Mastermind – to warsztaty kreatywne poświęcone wypracowaniu pomysłów na swój rozwój zawodowy. Sesje to spotkania w małej, kilkuosobowej grupie z trenerem, który pomoże osobom powracającym do kraju z zagranicy lepiej poznać swoje umiejętności oraz dostrzec stojące przed młodymi ludźmi możliwości.

Projekt „Wróć z POWERem!” jest specjalnie dla Ciebie! Pomagamy młodym wracającym z zagranicy urządzić się na nowo w Polsce.

Realizowany jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dodatkowo, na stronie internetowej “Pociąg do kariery” zostały uruchomione dodatkowe informacje dla osób w różnym wieku, które decydują się na powrót do kraju. Jeśli mają określony pomysł na realizację własnego celu i zechciałby uzyskać więcej informacji, doradca zawodowy jest w stanie udzielić porad np. na znalezienie funduszy na realizację tego planu.

Więcej informacji można uzyskac pod tymi linkami:

Powroty.gov.pl oraz Pociąg do kariery

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również: Światowy sukces Polaków. W Afryce odkryli najstarsze ślady pra-człowieka