USA: Transseksualny człowiek-jeleń pomylony ze zwierzyną i postrzelony

Mężczyzna z Karoliny Południowej, który  identyfikuje się jako jeleń, został przetransportowany do szpitala helikopterem po tym, jak został postrzelony przez dwóch myśliwych.

31-letni William Tenenbaum jest w stanie krytycznym, leży w szpitalu Allendale County Hospital po tym, jak dwóch miejscowych myśliwych wzięło go za jelenia – donosi portal Czujny.pl

Według  myśliwych, Tenenbaum był ubrany i pomalowany na kolory jelenia, miał na sobie poroże, przez co był nierozpoznawalny dla dwóch mężczyzn.

„To był pierwszy raz w życiu, kiedy widziałem jelenia wstającego i chodzącego na dwóch nogach ”– powiedział reporterom Harry Perkins, lat 72, wyraźnie zszokowany.

“Jeleń wyglądał, jakby pocierał klatkę piersiową i genitalia i sygnalizował nam, żebyśmy się zbliżyli, było to bardzo surrealistyczne” – powiedział dziennikarzom Thomas Pinecut, lat 68.

Matka Williama Tenenbauma, Michelle, powiedziała, że ​​jej syn zawsze był społecznie wyalienowany i miał problemy z nawiązywaniem przyjaźni, ale ma wielką pasję do przyrody i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

„Kiedy miał osiem lat, wierzył, że jest jeżozwierzem, w wieku 12 lat wiewiórką, a teraz jest jeleniem. Mogło być gorzej, mógłby być homoseksualistą ”– przekonywała jego matka.

Matka Tenenbauma przyznała, że ​​wybory życiowe jej syna są ekscentryczne i wymagały akceptacji ze strony rodziny.

„W Święto Dziękczynienia, ponieważ jelenie nie jedzą mięsa, zrobiliśmy mu sałatkę z igieł sosnowych i szyszek sosnowych, którą wydawał się lubić” – dodała.

Zobacz też: Polka najbogatszą kobietą w RPA

W 2016 roku William Tenenbaum trafił na pierwsze strony gazet za włamanie i wejście na farmę jeleni oraz rzekomą napaść seksualną na kilka zwierząt, ale został później zwolniony po tym, jak właściciel zdecydował się wycofać zarzuty.