Polska: 13-latka pobiła koleżankę stworzoną przez siebie bronią

Stołeczni policjanci z wydziału zajmującego się przestępczością wśród nieletnich zatrzymali 13-letnią dziewczynkę podejrzaną o brutalne pobicie swojej koleżanki. Nastoletnia mieszkanka Woli do pobicia swojej ofiary miała użyć reklamówki wypełnionej kamieniami.

Tak sprawa mogła skończyć się tragicznie. 13-letnia napastniczka do pobicia użyła wypełnionej kamieniami reklamówki i nie wahała się uderzać nią w głowę swojej ofiary – informuje Wawalove.pl.

“Policjanci z wydziału profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii z wolskiej komendy otrzymali informację, iż doszło do pobicia nastolatki. Z informacji wynika, że małoletnia została zwabiona przez 13-letnią koleżankę. Po krótkiej rozmowie została przez nią zaatakowana. 13-latka uderzała ją w głowę reklamówką, w której były kamienie” – informuje policja na swoich stronach.

Funkcjonariusze po przeprowadzeniu dochodzenia szybko ustalili szczegóły całego zajścia oraz miejsce pobytu podejrzanej o pobicie 13-latki. Nieletnia odpowie teraz przed sądem rodzinnym za dopuszczenie się trzech czynów karalnych.

Zobacz też: Polska: Polski paszport wśród najsilniejszych paszportów świata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *