Polka przeciągnęła 4-tonową furgonetkę na stację paliw. Zamiast liny użyła swoich włosów! (Wideo)

Pracująca w brytyjskim cyrku „The Circus of Horrors Polka wprawiła w osłupienie mieszkańców Londynu. Anastazja Sawicka zaciągnęła ważącą 4 tony ciężarówkę na stację paliw w bardzo widowiskowy sposób. Zrobiła to swoimi ubezpieczonymi na milion funtów włosami.

Londyńczycy byli świadkami, tego jak mieszkająca w Wielkiej Brytanii Anastazja Sawicka ciągnęła samochód na stację benzynową, używając do tego swoich włosów. Jak informuje portal Starogardgdanski.naszemiasto.pl “Przechodnie przecierali oczy ze zdziwienia”, a Anastazja skomentowała to w następujący sposób.

“Były problemy z paliwem, więc postanowiłam wziąć te sprawy we własne ręce albo we własne włosy. Tak, że zaciągnęłam czterotonową ciężarówkę przez ulice Londynu” – powiedziała w programie DDTVN

Anastazja wspomniała również, że jej włosy są tak wytrzymałe dzięki odpowiedniej pielęgnacji – używa bardzo dużo odżywki. Mniej więcej są to cztery butelki tygodniowo.

Wyczyn rodaczki to reklama trasy „The Circus of Horrors”, w którym pracuje Polka. Jako Anastasia IV na scenie wisi podczepiona swoimi włosami do liny na dużej wysokości, wirując wokół własnej osi lub poruszając się ruchem wahadłowym. Jej włosy ubezpieczone są aż na milion funtów.

Ekipa „Circus of Horrors” jest bardzo różnorodna. Są w niej artyści z Polski, Niemiec, Tanzanii, Meksyku czy Mongolii.

Dziewczyna przeprowadziła się do Londynu w wieku 13 lat – po śmierci jej rodziców. Studiowała biochemię, jednak rzuciła szkołę, kiedy poznała swojego obecnego męża – połykacza mieczy. Ukochany zabrał ją do „Circus of Horrors” i tak rozpoczęła się jej przygoda jako Anastasia IV.

Anastazja Sawicka była finalistką brytyjskiej edycji „Mam Talent” i trafiła do Księgi rekordów Guinessa jako kobieta, która podniosła największy ciężar na włosach.

Zobacz również: Brytyjski sąd zdecydował. Polacy będą wydalani z kraju