Miss Supranational 2021: 21-letnia Natalia Balicka z dość oryginalną kreacją

Podczas konkursu Miss Supranational 2021 reprezentantka Polski, Natalia Balicka zaprezentowała się w kreacji, która wzbudziła duże kontrowersje. Mimo że 21-latka nie wygrała konkursu, mówi o niej cała Polska. Wszystko przez nietypową suknię, w której wystąpiła Balicka. Stylizacja jest szeroko komentowana w sieci, dostrzegły ją również polskie gwiazdy.

W konkursie Miss Supranational kobiety ze wszystkich kontynentów walczą o tytuł najpiękniejszej. W tym roku w zmaganiach wzięło udział 58 uczestniczek. Korona trafiła do Chanique Rabe – Miss Namibii. 23-latka ma już na koncie wiele zaszczytnych tytułów, m.in. Miss Namibii Nastolatek 2014 i Miss Teen Continents 2015 w Teksasie w USA. Zwyciężczyni nie ukrywała wzruszenia.

W tym roku w konkursie Miss Supranational  Polskę reprezentowała 21-letnia Natalia Balicka. Mimo że Natalia nie zdobyła korony, świetnie poradziła siebie w zmaganiach o tytuł najpiękniejszej. Balicka zakwalifikowała się do finałowej 12. W klasyfikacji zajęła zaszczytne szóste miejsce, tym samym wyprzedzając aż 52 konkurentki. Co ważne, Polka zdobyła tytuł Kontynentalnej Królowej Piękności. 

Polka i jej dość oryginalna kreacja z białym orłem na tle czerwonej sukni

Natalia pracuje w modelingu, ale swoją przyszłość wiąże z medycyną. 21-latka chce w przyszłości zostać lekarką. Obecnie studiuje w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Po zakończeniu konkursu reprezentantka Polski w rozmowie z telewizją Polsat podziękowała za wsparcie i życzliwość, z jaką spotykała się przez ostatnie tygodnie.

Zobacz także: Tragedia w Irlandii: Polak jechał pod prąd na autostradzie. Zabił rodzinę imigrantów

Natalia Balicka nie wygrała w konkursie Miss Supranational, mimo to skradła uwagę widzów. Polka na scenie zaprezentowała się w długiej czerwonej sukni. Górę kreacji przyozdabiał ornament w postaci białego orła. Dzięki wykończeniu stylizacja miała nawiązywać do godła Polski. Niestety, nie wszystkim spodobał się ten zamysł. Wiele osób uznało, że orzeł znacznie bardziej przypomina kurę.

Zobaczcie sami.