Mecz Polska – Anglia za dwa dni. Bilety w cenie nawet powyżej 100 tyś. złotych!

Reprezentacja Polski we środę zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie mecz z Anglikami o utrzymanie drugiego miejsca w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które odbędą się za rok w Katarze. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ceny biletów na ten mecz. Ceny niektórych pojedynczych sztuk przekroczyły już 100 tyś złotych!

Prowadzona przez portugalskiego szkoleniowca Paulo Sousę reprezentacja Polski w piłce nożne całkiem przyzwoicie prezentuje się w kwalifikacjach do MŚ w Katarze. W ubiegły czwartek Polska pokonała w Warszawie Albanię 4:1 a w dniu wczorajszym, po dwóch trafieniach Roberta Lewandowskiego, dwóch golach Karola Linettego i hat-tricku Adama Buksy pokonaliśmy amatorów z San Marino 7:1.

Z dorobkiem 10 punktów plasujemy się obecnie na drugiej pozycji w grupie I, w której liderem są obecnie Anglicy (z 15 punktami).

Bilety na mecz z Anglikami zostały już wyprzedane, lecz wciąż można je kupić w internecie, gdzie oferowane są pojedyńcze sztuki za znacznie wyższe ceny. Jeden z takich serwisów, zajmujący się odsprzedawaniem biletów na mecze i inne wydarzenia sportowe oferuje bilety na mecz Polska Anglia za ponad 10 tyś złotych, a nawet i za ponad 111 tyś. złotych.

Bilet na mecz Polska – Anglia za ponad 111 tyś. złotych

Oferowany za ponad 100 tyś bilet jest na sektor G18, który znajduje się w górnej części korony Stadionu Narodowego. Została ostatnia sztuka w tej cenie. Jeśli ktoś by chciał kupić 2 bilety obok siebie w znacznie niższej cenie, można je nabyć już od prawie 12 tyś złotych za sztukę, w sektorze G28, zlokalizowanego za jedną z bramek.

Bilety na mecz z Anglikami do najtańszych nie zależą

Zastanawiamy się, czy znajdą się chętne osoby, które nabędą bilety w tak wysokich cenach. Mecz Polska – Anglia rozpocznie się we środę o godz. 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zobacz także: Polka z Anglii próbowała do kraju wjechać z nielegalnym certyfikatem. Grozi jej 5 lat