Holandia: “Lekarze, agencje pracy, pieczywo”. Polacy z Holandii mówią co ich najbardziej denerwuje w kraju tulipanów (Wideo)

Co denerwuje Polaków mieszkających w Holandii? Lekarze, służba zdrowia, agencje pośrednictwa pracy a może jedzenie. Dwóch sympatycznych Polaków w dość oryginalny sposób przedstawiło swoje spostrzeżenia.

W serwisie Youtube istnieje kanał “Spinki Holland TV” i nawiązuje do tematyki pobytu Polaków w Holandii. Prowadzi go pochodzący z Polski Kamil i opowiada zarówno swoje jak i innych przeżycia związane z życiem w kraju tulipanów.

W jednym z odcinków wraz z innym kolegą Adrianem informują, co ich najbardziej denerwuje w tym kraju. Chłopaki wspominają, że najbardziej denerwują ich lekarze. “Idziesz do lekarza, informujesz go co cię boli, a ten od razu daje ci paracetamol i aby pić dużo wody”.

Jak również dodają, Holendrzy uważają, że Polacy to ogólnie lekomani i biorą leki na wszystko.

Adrian z kolei informuje, że w Holandii nie wysyła się listów za potwierdzeniem. I tak np. zdarza się, że jeden z jego kolegów nie odbierał listów bo mieszkał w innym mieście, a czekał na mandat, i tych mandatów bez potwierdzenia dostał w sumie na sumę prawie 1000 euro.

Dodatkowo chłopaki zgadzają się w tym, że holenderskie pieczywo oraz pośrednicy pracy to jedna wielka porażka.

Zresztą, zobaczcie sami:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *