Dobra wiadomość dla Polaków za granicą. Ryanair obniża ceny biletów o 30%. Polecimy już za 34 zł

Jedna z najbardziej znanych tanich linii lotniczych w Europie zorganizowała kolejną wielką wyprzedaż biletów. Tym razem ceny zostały obniżone aż o 30%, co oznacza, że w niektóre miejsca polecimy już od 34 zł.

Ryanair w ciągu ostatnich kilku tygodni regularnie przygotowuje wakacyjne oferty dla swoich klientów, dzięki którym można podróżować po Europie za kilkadziesiąt złotych – informuje Radio Zet.

Wygląda na to, że irlandzka firma znów wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i właśnie proponuje im kolejną wyprzedaż. Dzięki temu możecie nabyć bilety do wielu europejskich krajów o 30% taniej. Przez to też część wejściówek do samolotu kosztuje jedynie… 34 zł. Sprawdźcie szczegóły tej promocji i kierunki, w które warto się obecnie udać.

Irlandzki przewoźnik po raz kolejny obniżył ceny biletów na swoje loty

Linia lotnicza przeceniła właśnie 300 tys. miejsc o 30%. Dzięki temu część biletów kupimy już od 34 zł. Wyprzedaż biletów dotyczy podróży realizowanych od sierpnia do października. Aby jednak skorzystać z atrakcyjnej promocji, trzeba zarezerwować wejściówki do 28 lipca 2021 roku. Po tym czasie ceny wrócą do pierwotnej postaci.

Ryanair przecenił bilety na loty z wielu polskich lotnisk, m.in. z podwarszawskiego Modlina, Krakowa, Gdańska, Bydgoszczy, Katowic, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Rzeszowa czy Wrocławia. Gdzie polecimy w najniższej cenie? Loty za 34 zł realizowane są do Danii, Belgii, Brukseli, Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy na Ukrainę.

Zobacz również: Niemcy: 15-letni Polak bohaterem. Uratował tonącego strażaka